Dzień otwarty na budowie domu Perfect 98 odbędzie się 8 sierpnia 2020r.

Prosimy o kontakt telefoniczny ze sprzedawcą w celu umówienia godziny spotkania.

Kontakt do sprzedawcy:

Ewa Bolanowska
Przedstawiciel Regionalny
Danwood S.A.
Tel. kom. +48 662 252 506
E-mail:  ewa.bolanowska@danwood.pl


Szanowni Państwo,

Tęskniliśmy, ale w końcu mamy dobrą informację…

Wracają Dni Otwarte na budowach Danwood.

Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, chcemy zaprosić Państwa na spotkania z naszymi przedstawicielami na budowach Danwood. Będą Państwo mogli na własne oczy przekonać się jak wygląda codzienna praca naszych wyspecjalizowanych brygad, które pracują nad wykończeniem każdego szczegółu tak, aby stworzyć komfortowy i energooszczędny dom Danwood.

Ze względu na panującą sytuację oraz troskę o zdrowie zarówno Państwa, jak i naszych pracowników, konieczne jest przed wizytą na budowie wypełnienie poniższego zgłoszenia oraz kontakt telefoniczny z naszym przedstawicielem w celu umówienia wizyty.

Wybierając się na dzień otwarty na budowie domu należy także pamiętać o zabraniu maseczki, a także rękawiczek ochronnych. Przed wejściem na teren budowy udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Podczas spotkania na budowie domu mogą Państwo na własne oczy przekonać się jak wygląda codzienna praca naszych wyspecjalizowanych brygad, które w sposób dokładny wykańczają każdy szczegół tak, aby stworzyć ciepły i energooszczędny dom marki Danwood - dom Państwa marzeń.

To także świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat technologii budowy domów prefabrykowanych oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Nasi specjaliści służą pomocą i radą w wyborze najodpowiedniejszego projektu, spełniającego wszystkie Państwa potrzeby.

Do usłyszenia i zobaczenia na budowach Danwood!