Budimex Danwood

Technologia - Serwis

Usługi Danwood – Co robimy dla naszych klientów

Intensywne doradztwo
Wiemy, jak długa jest droga od pierwszego marzenia o własnym domu do zamieszkania w nim. Większość ludzi podejmuje taką decyzję tylko raz w życiu. Dlatego zarezerwujemy dla Ciebie dużo czasu. Będziemy tak długo pracować razem nad projektem, aż wszystko będzie dopracowane do najmniejszego szczegółu. Na komputerze możesz zrobić rysunek swojego domu, na naszych obecnych budowach przyjrzeć się jak pracują ekipy montażowe i wymienić doświadczenia z setkami osób, które zdecydowały się na kupno naszego domu. Chcemy, abyś był absolutnie pewny, że to właśnie z nami chcesz zbudować swój dom.

Krótkie terminy dostaw i krótki czas budowy
Po zakończeniu projektowania domu tworzymy kompletną dokumentację budowy. Ściany, dachy i elementy sufitu są produkowane w naszym zakładzie i montowane na Twojej budowie w uzgodnionym terminie. W pierwszym dniu montażu możesz już wstawiać piwo do lodówki na wiechę. Podczas gdy nasze wykwalifikowane i doświadczone ekipy fachowców zajmują się wykończeniem wnętrza Twojego domu, powinieneś przygotowywać wszystko do przeprowadzki. W zależności od wielkości domu będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodniach.

Przejrzystość i gwarancja stałej ceny
Powiemy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy Ci gwarancję tej ceny na 12 miesięcy. Podane przez nas ceny odnoszą się do domu pod klucz łącznie z robotami malarskimi, glazurniczymi i posadzkowymi oraz do standardu opisanego w specyfikacji budowy i usług. Płytę fundamentową lub piwnicę możesz zakupić dodatkowo za naszym pośrednictwem.

Duża elastyczność
Oferujemy ponad 100 gotowych projektów, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze oraz możliwość modyfikacji ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustami Klientów.

Długoletnia gwarancja
Na konstrukcję Twojego domu dajemy 30 lat gwarancji.

Kompleksowa obsługa klienta
Jesteśmy w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Z naszych usług możesz skorzystać oczywiście również po przekazaniu domu, a nawet już po upływie okresu gwarancji. Zgodnie z doświadczeniem, nasze protokoły odbioru są prawie zawsze wolne od wad. Jeśli jednak po przekazaniu domu okazałoby się, że jest jakaś wada, nie stanowi to żadnego problemu. Jedna z naszych ekip montażowych będzie z pewnością w pobliżu i szybko przyjedzie do Ciebie. 

Chcesz pracować
w Danwood - zadzwoń!

tel: 85 730 00 00

Od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9.00 do 16.00

Opłata za połączenie wg taryfy operatora