Budimex Danwood

Władze spółki

JAROSŁAW K. JURAK – PREZES ZARZĄDUJarosław Jurak jest związany z Danwood od roku 1994, od sierpnia 2007 roku piastuje stanowisko Prezesa Zarządu.


Poprzednio pracował w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Inżynieryjno-Geologicznym Budownictwa komunalnego w Białymstoku, w Przedsiębiorstwie Robót Drogowych i Mostowych w Bielsku Podlaskim oraz w Budimex S.A.


Jarosław Jurak jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Białostockiej (ze specjalnością drogi, ulice, lotniska). Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobył tytuł Master of Business Administration Uniwersytetu Minnesoty.


GRZEGORZ SZKIREL – DYREKTOR DS. FINANSOWYCHGrzegorz Szkirel od 2007 roku jest Członkiem Zarządu i Dyrektorem ds. Finansowych Danwood. W latach 1998-2007 odpowiadał za obszary związane z finansami i księgowością w firmach takich jak MG Stalton S.A. i Browar Łomża sp. z o.o.


Jest absolwentem Uniwersytetu w Białystoku na kierunku Ekonomia. Ponadto ukończył studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku.


JAROSŁAW GRUŹDŹ – DYREKTOR DS. BUDOWNICTWAJarosław Gruźdź jest związany z Danwood od stycznia 2001 roku, od 2014 roku piastuje stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora ds. Budownictwa. Wcześniej pracował m.in. jako Kierownik budowy, Kierownik kontraktu, Kierownik działu budownictw i Dyrektor rynku niemieckiego.


Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako Podinspektor ds. planowania, inwestycji i rozwoju lokalnego w Urzędzie Gminy w Brańsku.


Jarosław Gruźdź jest absolwentem Politechniki Białostockiej na Wydziale Budownictwa ze specjalnością konstrukcje budowlane i inżynierskie. Ukończył także program rozwoju menadżerów – ICAN Institut, Management™.


Chcesz pracować
w Danwood - zadzwoń!

tel: 85 730 00 00

Od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9.00 do 16.00

Opłata za połączenie wg taryfy operatora