Wybierz swoją promocję świąteczną!

Magia kominka!

Wyobraź sobie śnieżny, mroźny wieczór – jeden z tych, kiedy naprawdę nie masz ochoty wychodzić na zewnątrz. Zamiast tego, siedzisz wygodnie w fotelu oglądając swój ulubiony serial, obok na stoliku paruje gorąca herbata, a w kominku przyjemnie trzaska ogień.

Przestań kluczyć!

Postaw na nowoczesny, wygodny i efektywny sposób zabezpieczenia swojego domu.

Jak na pewno wiesz, nie ma dwóch osób o identycznych liniach papilarnych - co więcej nie można ich zgubić czy zapomnieć. To sprawia, że zamki biometryczne oparte o odcisk palca są naprawdę jednym
z lepszych rozwiązań jakie możesz znaleźć na rynku. Po prostu przykładasz palec i Twój dom wie, że to Ty. Świetne, prawda?

Dobre stopnie liczą się nie tylko w szkole!

Aplikacja w Twoim telefonie na pewno pokaże Ci, ile pięter pokonasz co dnia podczas wędrówek po swoim nowym domu. Niewątpliwe będzie to miało pozytywny wpływ na Twoją kondycję, ale to także pokazuje, jak ważnym elementem w domu są schody i ich kondycja.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia proponujemy Ci piękne i wytrzymałe schody
w wyjątkowych cenach:

Łazienka bez kompromisów!

Łazienka to miejsce, które zasługuje na szczególną uwagę i w którym nawet najmniejszy detal ma znaczenie. Dlatego postaw na najwyższą jakość i wybierz ponadczasowe rozwiązania, które sprawią, że Twoja łazienka będzie elegancka, nowoczesna i łatwa w utrzymaniu.

Ceny produktów objętych promocją świąteczną są dopłatą do cen produktów stanowiących standardowe wyposażenie.

*Świąteczna promocja firmy Danwood czeka na wszystkich Klientów, którzy podpiszą umowę na dom
z oferty Today wykończony pod klucz. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 r.
Warunki oferty ważne są nie dłużej niż okres gwarancji ceny na dom.